O nas
Nasza historia

Hej! Tu Ela i Sylwek.

  • Jak z osób zamkniętych w sobie zmieniliśmy się w blogerów aktywnie działających na YouTubie, piszących artykuły i nagrywających podcasty?
  • Jak ze średnio zapowiadającej się pary zmieniliśmy się w bardzo inspirujący związek, w którym realizujemy nasze pasje?

Nasze początki

Poznaliśmy się jakieś 10 lat temu przez internet. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ani nawet od drugiego. Nie mieliśmy nawet wielu wspólnych tematów do rozmowy, nawet się sobie nie spodobaliśmy za bardzo. Sylwek zainteresował się wtedy rozwojem osobistym i zaczął opowiadać o tym Eli. Ela niewiele wiedziała wtedy o możliwości pracy nad sobą i była pogrążona w swoich problemach. Jednak opowieści Sylwka, że można zmienić swój charakter czy zaakceptować siebie wzbudziły jej zainteresowanie.

Jak sie zmienic zmiana

Nasza droga

Zaczęliśmy się więc regularnie spotykać i rozmawiać o życiu. Znajomość powoli przerodziła się w przyjaźń. Nie mieliśmy wobec siebie wielu oczekiwań, po prostu dobrze się rozmawiało. Ela zaczęła bardziej zwierzać się ze swoich problemów, a Sylwek pomagał jej zauważyć i zmienić negatywne przekonania. Zaczęło to przynosić pozytywne rezultaty. Zapisaliśmy się także razem na jogę i zaczęliśmy chodzić wspólnie na różne warsztaty jak np. wystąpienia publiczne czy praca ze swoimi częściami. To nas bardzo do siebie zbliżyło, a do naszego związku powoli zaczęła wkradać się miłość.

Jednak musieliśmy sporo popracować nad komunikacją. Szczególnie po tym jak zamieszkaliśmy razem. Każde z nas borykało się też z wieloma osobistymi problemami, a Sylwek zainteresował się wtedy bardzo coachingiem. Zaczął więc pomagać Eli z jej różnymi trudnymi emocjami. Oboje uczyliśmy się od siebie bardzo dużo i co najważniejsze zaczęliśmy się zmieniać. Staliśmy się bardziej otwarci i mieliśmy coraz więcej energii do działania. Zaczęliśmy też bardziej cieszyć się życiem.

"Wierzymy, że każdy dzięki uważności, może poprawić jakość swojego życia i żyć w większej harmonii ze sobą i z innymi."

Medytacja i duchowość

Bardzo ważna na naszej drodze jest medytacja i rozwój duchowy. Dzięki uważności, możesz dostrzec o wiele więcej, możesz przyjrzeć się z lupą swoim zachowaniom. O wiele łatwiej jest wtedy zobaczyć, co dokładnie chcesz zmienić w swoim życiu i nauczyć się to realizować. Możesz wtedy uczyć się także od swojego ciała, czy od okoliczności, jakie Ci się przytrafiają.

Nasz związek teraz

Aktualnie jesteśmy już ponad 4 lata po ślubie i dalej uwielbiamy spędzać ze sobą czas. Wspólnie chodzimy na warsztaty (ostatnio robimy sporo kursów online w domu), medytujemy, ćwiczymy jogę i podróżujemy. Postanowiliśmy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy w tak długim czasie. Okazało się, że teraz, gdy mamy więcej energii i motywacji do działania, chcemy nagrywać filmiki i dzielić się wiedzą także poprzez e-booki, podcasty i kursy online.

wizja
O nas zwiazek

Zmiana jest możliwa

Sami jesteśmy dowodem na to, że zmiana jest możliwa. Jesteśmy parą, która dokonała ogromnej transformacji siebie i swojego związku. Byliśmy osobami, które nie akceptowały siebie i w naszym związku również nie działo się najlepiej. W ciągu kilku lat udało nam się przetransformować nie tylko siebie, ale i związek, w którym realizujemy nasze pasje.

Poprzez naszą przemianę pragniemy Cię zainspirować i pomóc Ci odkryć Twój potencjał. Dzięki wiedzy, którą się dzielimy, możesz podnieść jakość swojego życia, mieć więcej energii, zaakceptować siebie, odnaleźć swój sens życia i wiele, wiele więcej.

Nasze historie

Przeczytaj nasze osobiste historie

Ela rogalska

Ela

Zmiana towarzyszy w moim życiu od dawna. Dawniej nie lubiłam siebie, nie akceptowałam swojego wyglądu, miałam różne problemy zdrowotne i wszystkim bardzo się stresowałam. Nie było też mowy, abym występowała publicznie. Dzięki tym trudnym doświadczeniom mogłam się wiele nauczyć i odkryć jak się zmienić.

sylwek rogalski

Sylwek

Odkąd pamiętam zastanawiałem się nad tym, jak się zmienić… Na początku trudno było mi zaakceptować wygląd, później ogromną nieśmiałość oraz małą bystrość. Ciągle czułem się tak, jakbym nie nadawał się do tego świata. Nie poddałem się jednak i zacząłem zgłębiać temat tego, jak się zmienić. Droga nie była łatwa, ale…

Kilka ciekawostek

  • Chodzimy na kąpiele morsów
  • Wstajemy bardzo wcześnie, ok. 5:20 rano
  • Bardzo rzadko jemy kolacje
  • Udało nam się zrealizować ponad miesięczną podróż do Tajlandii
  • Pragniemy występować kiedyś na międzynarodowych konferencjach
o nas

Zostańmy w kontakcie!

Bądź na bieżąco z tym, co robimy – zapisz się koniecznie do newslettera na dole strony i śledź nas na portalach społecznościowych!

Napisz do nas: